KP6

Klawiatura KP6 firmy Apem przeznaczona jest do pracy w aplikacjach transportowych: maszynach rolniczych i pojazdach oraz systemach transportu wykorzystywanym w logistyce towarów i przemyśle.

Wykonana jest w postaci 6-przyciskowego modułu gotowego do wciśnięcia w prostokątny otwór wykonany w płycie montażowej lub desce rozdzielczej.

Działanie przycisków jest wyraźnie wyczuwalne dla obsługi, a stan poszczególnych obwodów jest dodatkowo sygnalizowany świetlnie na kilka sposobów, poprzez podświetlenie każdego przycisku 1–3 diodami oraz osobno całego panelu.

Przyciski mają dużą trwałość przekraczającą 1 mln cykli, a cała konstrukcja jest ekranowana. Opcjonalnie cały moduł może być uszczelniony przez producenta (IP65) od strony frontowej, symbole opisu przycisków można wybierać z szerokiej palety znormalizowanych opisów motoryzacyjnych lub też zamówić wersję indywidualną.

Klawiatura komunikuje się z resztą instalacji za pomocą standardowej magistrali motoryzacyjnej CAN (J1939). Na tylnej ściance znajduje się 6-pinowe złącze MQS za pomocą którego podawane jest zasilanie (12–24 V) i linie danych. Maksymalny pobór prądu przy pełnym podświetleniu sięga 200 mA (10 mA bez podświetlenia).

Obudowa klawiatury jest wykonana z poliamidu, a klawisze z silikonu.

Zakres temperatur pracy to –30…+70°C, a wymiary modułu 50×80×17,6 mm.

1282 2 med

1282 3 med

Klawiatury, panele funkcyjne Klawiatura CANbus

Attachments

Ask about this product